Dekorativní džbán
porcelán, plasticky zdobeno, pestře malováno, čtvercová základna, baňaté tělo pokryto plastickými putti, ucho ve tvaru gryfa, Volkstedt, Rudolfstadt, nepravá značka Neapole, počátek 20. století, výška 47 cm, lehce poškozeno - ulomený roh berana, lepený roh berana, lepená noha puttiho (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Dekorativní džbán
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |